تخریب کردن ویلا همیشه یکی از دغدغه‌ها برای خرید ویلا بوده است. ما قصد داریم در این مقاله به تخریب‌ در تهراندشت بپردازیم و ببینیم چه تخریب‌هایی در تهراندشت صورت گرفته است با ما همراه باشید.

تخریب ویلا در همه جای ایران وجود دارد حتی در لواسانات و محل‌های معروفی که در آن ویلاسازی بسیار رایج است. اما نکته‌ای که باید بدانید این است که بدانید در کجا و در چه شرایطی اقدام به خرید ویلا بکنید.

زمانی که شما در زمینی با کاربری کشاورزی و زراعی اقدام به ساخت ویلا میکنید قطعا با اخطار تخریب مواجه خواهید شد. ما به شما توصیه میکنیم که اگر قصد خرید زمین دارید زمینی را تهیه کنید که تخریب نداشته باشد. برای این کار میتوانید روی ما حساب کنید. ما به شما بهترین فایل‌ها که تخریب ندارند را معرفی خواهیم کرد.

تخریب ویلا در تهراندشت

ترخیب ویلا در تهراندشت

تهراندشت هم یکی از مناطقی بوده که از ماجرا ترخیب مستثنا نبوده! بسیاری از مشاوران املاک مسئله تخریب در تهراندشت را کتمان می‌کنند اما نمیتوان روی این موضوع سرپوش گذاشت اما میتوان راهکار مناسبی برای جلوگیری از این موضوع ارائه داد. شما باید در مناطق و روستاهایی اقدام به خرید زمین کنید که امکان تخریب در آن صفر باشد.

این زمین‌ها باید یا جز بافت یا الحاقی بافت باشند.

برای دریافت اطلاعات در مورد زمینی که امکان ترخیب در آن وجود نداشته باشد با شماره‌های ما تماس بگیرید: 09125641306 – 09121717808

در کدام روستای تهراندشت تخریب وجود ندارد؟

در دو روستای تهراندشت سرخاب و سعید آباد تا این لحظه که در حال آماده کردن این مقاله برای شما هستیم هیچگونه تخریبی صورت نگرفته است اما در سایر روستاها به صورت جزئی تا به صورت زیاد عمل تخریب در باغ ویلاهایی غیر مجاز رخ داده است.

به طبع این موضوع قیمت زمین در سرخاب تهراندشت بالاتر از باقی روستاهای تهراندشت است.

البته گفتن این صحبت به این معنی نیست در سایر روستاها عمل تخریب به صورت دائم انجام میشود اما این یک حقیقت است که اگر زمینی که در حال خرید آن هستید در نقطه‌ای مناسب نباشد احتمال صدور دستور تخریب را برای زمینتان بیشتر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *