خرید ویلا در تهراندشت

 • چرا تهراندشت بهترین گزینه برای خرید ویلا و زمین است؟
 • بهشت گمشده کجا است؟
 • آب و هوای منطقه تهراندشت چگونه است؟

تهراندشت از جمله بهترین مناطقی است که به لحاظ شرایط آب و هوایی بسیار مساعد و دلچسب است از این رو به آن لقب بهشت گمشده داده شده است. این منطقه به دلیل برخورداری از فضای سرسبز و زیبا، سبب شده است که بسیاری از افراد نسبت به خرید باغ یا ویلا در تهراندشت تشویق شوند.  

علاوه بر این، منطقه تهراندشت از مزایای بسیاری همچون دسترسی آسان و بی دردسر، محیط سرشار از آرامش و بدون ترافیک، شرایط جوی مساعد، برخورداری از امکانات رفاهی و تفریحی و بسیاری از موارد دیگر برخوردار است. شما عزیزان می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه، بهترین و به صرفه‌ترین سرمایه گذاری را در منطقه زیبای تهراندشت انجام دهید. از این رو در ادامه این مطلب از وب سایت تهراندشت به بررسی ویژگی‌های این منطقه به لحاظ خرید ویلا در تهراندشت می‌پردازیم.

خرید ویلا در تهراندشت,تهران ویلا

تهراندشت از جمله مناطقی است که به حدی زیبا، بکر و جذاب است که برای خرید ویلا همواره گزینه بسیار مناسبی است و طرفداران بسیاری نیز دارد.

در این صفحه به اطلاعات کامل فایل‌های منطقه تهراندشت و اطراف آن دسترسی خواهید داشت. باغ ویلاهای بسیاری را با شرایط مختلف برای فروش قرار داده‌ایم از این رو، برای خرید ویلا در تهراندشت می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در وب سایت تهراندشت، با کارشناسان حرفه‌ای املاک پوریا ولی در ارتباط باشید و دریافت مشاوره نمایید.

فیلم منطقه ای از تهراندشت

قیمت ویلا تهراندشت

قیمت ویلا در تهراندشت بر اساس پارامترهای بسیاری است و نمی‌توان یک قیمت قطعی برای ویلاهای این منطقه تعیین نمود. این منطقه و اطراف آن دارای ویلاهای بسیار با شرایط متفاوت و استثنائی می‌باشد که کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان و مشاوران مجموعه پوریا ولی در ارتباط باشید.

خرید ویلا در تهراندشت,تهران ویلا

عوامل موثر بر قیمت ویلا در تهراندشت

عوامل بسیاری بر تعیین قیمت ویلا در تهراندشت تاثیرگذار است که عبارتند از:

 1. میزان کیفیت مصالح استفاده شده
 2. مساحت ویلا
 3. نزدیکی ویلا به مراکز خدماتی و شهری
 4. میزان قیمت زمین در منطقه
 5. نحوه طراحی ویلا و نوع معماری
 6. میزان امکانات رفاهی در منطقه
 7. تراکم ساخت و ساز در منطقه
 8. سنددار بودن یا نبودن ویلا
خرید ویلا در تهراندشت, سعید آباد

تهراندشت؛ بهشت گمشده

عنوان بهشت گمشده را به تهراندشت نسبت داده‌اند بدین دلیل که این منطقه زیبا تازه کشف شده است و کاملا بکر و دور از هر گونه آلودگی، شلوغی و ترافیک است. از دیگر دلایل محبوبیت این منطقه به دلیل دسترسی خوب و نزدیکی آن به لحاظ جغرافیایی است. منطقه تهراندشت در بخش مرکزی ساوجبلاغ در استان کرج واقع شده است که رودخانه کردان از آن عبور می‌کند و دارای 17 روستای زیبا و سرسبز می‌باشد.

منطقه تهراندشت به لحاظ اقتصادی بسیار رو به رشد است از این رو خرید ویلا، باغ ویلا، ملک، زمین و.. در این منطقه انتخاب بسیار عالی می‌باشد. از طرفی خرید ویلا در تهراندشت برای سرمایه گذاری نیز بسیار مطمئن است.

خرید ویلا در تهراندشت, سعید آباد

زندگی در تهراندشت بسیار آرام و بی دغدغه است و قرارگیری این منطقه در بخش پایینی کوه البرز، سبب شده است تا همواره ساکنان منطقه از سفره آب زیر زمینی برخوردار باشند.

از مشهورترین روستاهای منطقه تهراندشت، روستای سرخاب است که این روستا پس از کردان قرار دارد. روستاهای دیگری همچون سهیلیه، عباس آباد، طاووسیه، سعید آباد و.. از دیگر مناطق مشهور در این منطقه می‌باشد.

ویژگی‌های تهراندشت برای خرید ویلا

 1. طبیعت زیبا و بکر
 2. امنیت ویلاها
 3. سهولت دسترسی
 4. آب و هوای معتدل
 5. نزدیکی به پایتخت
 6. امکاناتی همچون آب، برق، گاز
 7. قیمت مناسب زمین و ویلا
خرید ویلا در تهراندشت, رضا آباد

بازار خرید و فروش در تهراندشت

در تهراندشت بازار خرید و فروش ملک، ویلا، زمین، باغ و.. همیشه از رونق برخوردار است و هرگز افول نمی‌کند. در نتیجه این امر است که ارزش ملک در تهراندشت حتی در شرایط رکود، حفظ می‌شود و همواره در شرایط مناسبی قرار دارد. شایان ذکر است که این رونق بی‌دلیل نیست و دلایل کامل آن را می‌توانید در مقاله تهراندشت کجا است به طور تفصیل مطالعه نمایید.

خرید ویلا در تهراندشت, رضا آباد

خرید ویلا ارزان در تهراندشت

در مجموعه املاک پوریا ولی، شما عزیزان می‌توانید با مشاهده انواع ویلاها در تهراندشت نسبت به خرید ویلا ارزان در تهراندشت اقدام نمایید. ویلا ارزان در تهراندشت موجود است و می‌تواند به راحتی نسبت به خرید ویلای مدنظرتان از طریق کارشناسان مجموعه اقدام نمایید. قیمت زمین در تهراندشت نیز در شرایط بسیار ایده‌آلی قرار دارد.

خرید ویلا در تهراندشت, حاجی آباد

خرید ویلا در سرخاب

سرخاب یکی از مناطق زیبا و خوش آب و هوا است که در بخش مرکزی تهراندشت قرار دارد. روستای سرخاب که به عنوان نگین تهراندشت نیز معروف است، یک انتخاب بی‌نظیر برای گشت و گذار آخر هفته می‌باشد. روستای سرخاب در کنار منطقه سهیلیه و کردان از جذابیت بسیاری برخوردار است. در روستای سرخاب، یک رودخانه که از رودخانه پرآب کردان نشات می‌گیرد، عبور می‌کند. فاصله کرج تا روستای سرخاب، 30 دقیقه است.

حاجی آباد

با سرمایه گذاری با قیمت بسیار مناسب، می‌توانید از تجربه خرید ویلا در سرخاب بهره‌مند شوید و بدین منظور استفاده از نظرات تخصصی مشاوران مجموعه املاک پوریا ولی را درنظر داشته باشید.

خرید ملک در تهراندشت

خرید ملک در تهراندشت یکی از راه‌های سرمایه گذاری است که بسیاری از کسانی که قصد سرمایه گذاری در یک منطقه سودده و زیبا را دارند، اقدام به خرید در این منطقه می‌نمایند. منطقه تهراندشت و نواحی اطراف آن، به دلیل مزایا و ویژگی‌های بسیار خوبی که دارد، همواره مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.  به لحاظ اقتصادی، خرید ملک در تهراندشت بسیار گزینه مناسبی است چرا که این منطقه به سرعت در حال رشد است و روند صعودی قیمت در تهراندشت، سبب شده است تا بسیاری از افراد دید سرمایه گذاری نیز به این منطقه داشته باشند.

خرید ویلا در تهراندشت, چناران نمکلان

مزایای خرید ویلا در تهراندشت

خرید ویلا در تهراندشت از ویِژگی‌های مثبت و مزایای بسیاری برخوردار است که در ادامه به برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

قیمت مناسب منطقه تهراندشت

از جمله نکات مهم هنگام خرید ویلا، توجه به قیمت آن است. قیمت‌های ویلا و باغ ویلا در منطقه تهراندشت به نسبت دیگر مناطق، بسیار مناسب است. از این رو خرید املاک در نواحی اطراف تهران، اقدامی مطمئن است. با توجه به اینکه تعداد ویلاهای بسیاری در این منطقه ساخته شده است، تقاضای خرید در این منطقه افزایش یافته است. این عامل نکته بسیار مثبتی برای خرید و فروش در منطقه تهراندشت است چرا که با خیال راحت می‌توانید در این منطقه سرمایه گذاری نمایید و در صورت نیاز، تصمیم به فروش بگیرید.

وجود منابع آبی فراوان

از دیگر عواملی که سبب شده است تا افراد بسیاری تصمیم به خرید ویلا تهراندشت داشته باشند، وجود آب کافی و طبیعت سرسبز این منطقه است. شایان ذکر است که آب و هوای بسیار مناسب و معتدل در این منطقه، مکانی بسیار زیبا و جذاب را رقم زده است.

وجود سطح آب بالا در زمین‌های تهراندشت، سبب شده است تا زمین‌های کشاورزی این منطقه بسیار حاصلخیز باشد، باغات از محصولات بسیاری برخوردار باشند و در نتیجه میوه‌های زراعی بسیاری در هر یک از روستاهای این منطقه اعم از سرخاب، سهیلیه، زعفرانیه، آران، سعیدآباد و.. وجود داشته باشد.

سهولت دسترسی

منطقه تهراندشت به دلیل اینکه جزء مناطق اطراف تهران محسوب می‌شود، از بابت دوری و مسافت راه، بسیار مناسب است. از این رو در صورتی که اقدام به خرید ویلا در تهراندشت نمودید، به لحاظ دسترسی در شرایط ایده‌آلی قرار دارید. این منطقه به شهرهایی همچون تهران، کرج و هشتگرد نزدیک است و امکان دسترسی به این شهرها دشوار نخواهد بود. به طور کلی، مدت زمانی را که صرف رسیدن از کرج به تهراندشت می‌نمایید، حدود 40 دقیقه است و در صورتی که از سمت تهران به تهراندشت در حرکت باشید حدود یک ساعت و نیم زمان می‌برد.

برخورداری از امنیت

برای کسانی که قصد خرید ویلا، باغ یا ملک در منطقه تهراندشت را دارند، یکی از مهم‌ترین امور، امنیت این منطقه است. منطقه تهراندشت بسیار امن است و نگرانی و دغدغه‌ای بابت دزدی وجود نخواهد داشت. با توجه به اینکه بیشتر ویلاها به صورت شهرکی ساخته می‌شوند و تمامی شهرک‌ها، نگهبانی 24 ساعته دارند، از این رو، امنیت به طور کامل در این منطقه برقرار است.

امکانات رفاهی در تهراندشت

خرید ویلا در تهراندشت, احمد آباد

امکانات رفاهی بسیاری در منطقه تهراندشت وجود دارد که خرید ویلا در این منطقه را جذاب‌تر نموده است. هرآنچه که نیاز دارید را می‌توانید در تهراندشت و روستاهای اطراف آن، تهیه نمایید. در روستای سرخاب که در مرکز تهراندشت واقع شده است، امکاناتی همچون فروشگاه، رستوران، پاساژ، مرکز خرید، مراکز درمانی،  و.. فراهم شده است تا بدین وسیله بتوانید به راحتی انواع مواد غذایی، بهداشتی، الکترونیکی، پوشاک و.. را تهیه نمایید.

بهترین منطقه تهراندشت برای خرید ویلا کجا است؟

به عنوان بهترین منطقه تهراندشت نمی‌توان منطقه خاصی را ارجحیت داد چرا که تمامی مناطق در تهراندشت از مزایا و ویژگی‌های بسار مناسبی برخوردار می‌باشند. به طور کلی، تهراندشت از 17 روستا تشکیل شده است که در هریک از این روستاها می‌توان اقدام به خرید ویلا نمود.

تمامی روستاهای تهراندشت به لحاظ رشد و سوددهی در شرایط بسیار ایده‌آلی قرار دارند. امکاناتی همچون آب، برق، گاز و.. در تمامی این مناطق موجود است. روستاهای تهراندشت به لحاظ آب و هوا و خاک حاصلخیز شرایط مناسبی دارند و به لحاظ میزان رشد و سوددهی بسیار خوب می‌باشند.

سرمایه گذاری از طریق خرید ویلا در تهراندشت

ممکن است افراد بسیاری به دلیل سرمایه گذاری، اقدام به خرید ویلا در تهراندشت نمایند. خرید ویلا و یا باغ ویلا در تهراندشت یکی از روش‌های سرمایه گذاری ایمن است و سبب می‌شود تا شرایطی فراهم شود تا سرمایه گذاران بسیاری برای حفظ سرمایه خود اقدام به خرید در این منطقه نمایند و پس از گذشت مدتی و افزایش سود، اقدام به فروش ویلای خریداری شده نمایند به همین دلیل میتوان تهراندشت را یکی از مناطق مناسب برای سرمایه گذاری در کرج دانست.

املاک تهراندشت

ضرورت و اهمیت خرید ویلا در تهراندشت

آب و هوای بسیار خوب منطقه تهراندشت و اطراف آن، نکته بسیار مهم و اساسی برای افرادی است که قصد خرید ویلا در تهراندشت یا باغ ویلا را دارند. این منطقه به لحاظ آلودگی از شرایط ایمنی برخوردار است. از دیگر دلایل ضرورت خرید ویلا در تهراندشت می‌توان به وجود تنوع بسیار زیاد در این منطقه اشاره نمود این امر سبب شده است تا مطابق با هر سلیقه‌ای، ویلا یافت شود که نشان دهنده برتری و مزیت منطقه تهراندشت و روستاهای اطراف آن می‌باشد.

نکات اساسی هنگام خرید ویلا در تهراندشت

در ابتدا لازم است هدف خود را از خرید ویلا در تهراندشت معین نمایید اینکه به قصد سرمایه گذاری است یا به عنوان ملک شخصی آن را خریداری می‌نمایید.

 • توجه به آب و هوای منطقه‌ای که ویلا در آن واقع شده است زیرا لازم است به لحاظ آب و هوایی مطلوب باشد.
 • نوع خرید ویلا در منطقه تهراندشت را مشخص نمایید اینکه به صورت نقد باشد یا اقساطی.
 • نوع ویلایی که قصد خرید آن را دارید نیز بهتر است تعیین نمایید اینکه از چه ویژگی‌ها و امکاناتی برخوردار باشد بسیار تعیین کننده می‌باشد.
 • در خرید ویلا در تهراندشت باید به سند دار بودن یا نبودن آن نیز دقت نمایید.

شایان ذکر است که قیمت بالای یک منطقه دلیل بر خوب بودن آن نمی‌باشد از این رو لازم است تا کلیه فاکتورها همچون دسترسی به امکانات شهری، سند تکبرگ، میزان ساخت و ساز، میزان دسترسی به آب و.. پیش از خرید تعیین و مشخص گردد.

2 دیدگاه برای “خرید ویلا در تهراندشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *