تهراندشت، دشتی سرسبز به وسعت تهران بزرگ برای تهرانی‌ها و کرجی‌ها! بهترین منطقه تهراندشت کجاست ؟

تهراندشت از قدیم الایام مکانی سرسبز و زیبا بوده و بسیاری از ویلا دوستان تهراندشت را برای خرید ویلا انتخاب میکردند.

تهراندشت هم همانند سایر نقاطق ویلانشین دارای مناطق بد متوسط و عالی است که در این مقاله قصد داریم در مورد این مسئله با شما صحبت کنیم.

روستاهای تهراندشت

تهراندشت شامل چندین روستا بسیار بکر و زیبا است که شما میتواند در آن برای ساخت و ساز و یا سرمایه گذاری دست به کار شوید. روستاهای تهراندشت بر اساس امکانات، لوکیشن و قیمت طبقه بندی میشوند که شما میتواند بهترین روستای تهراندشت را برای سرمایه گذرای نسبت به سرمایه خودتان انتخاب کنید. ما به شما در ادامه روستاهای تهراندشت را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید خریدی خود و عالی داشته باشید و با روستاهای تهراندشت آشنا شوید.

 • سرخاب
 • سعید آباد
 • اسماعیل آباد
 • نمکلان
 • آران
 • احمدآباد
 • حاجی آباد و…

سرخاب تهراندشت

سرخاب یکی از قدیمی‌ترین روستاها در منطقه تهراندشت است. این روستا با اصالت و قدیمی بسیار سرسبز و بسیار خوش آب و هوا است. خاک حاصلخیر که در سرخاب قرار دارد باعث شده هر ساله درختان میوه پربار باشند و آب فراوان همچنین باعث شده تا همیشه سرسبزی در این منطقه خوش آب و هوا حاکم باشد.

سرخاب روستایی است سرسبز با بافت روستایی با تمامی امکانات شهری از قبیل

بانک

پاسگاه

مرکز خرید

مرکز درمانی

فروشگاه لوازم دیجیتالی

هایپر مارکت‌ها

این به این معناست که زمانی که شما وارد سرخاب میشود بی هیچ دغدغه‌ای میتوانید مدت زیادی در این منطقه زندگی کنید و نگرانی درباره امورات زندگی خود نداشته باشید.

سرخاب را میتوان بهترین و گران قیمت ترین روستا منطقه تهراندشت خطاب کرد.

سعیدآباد تهراندشت

روستای سعید آباد تهراندشت,بهترین منطقه تهراندشت کجاست

سعید آباد هم ردیف سرخاب در امکانات قرار دارد و این روستا از تمامی امکانات بدیهی زندگی برخوردار است و تمامی امکانات رفاهی را نیز در خود جا داده است.

این روستا در قسمت غربی تهراندشت واقع شده و فاصله کمی تا اتوبان دارد و همین موضوع دلیل بر این شده است که قیمت‌های بالایی برای این روستا در نظر گرفته شود.

باغات و زمین‌های بکری در روستای سعید آباد قرار دارد که میتوانید برای خرید زمین در سعید آباد استفاده کنید. همچنین در روستای سعید آباد میزان شهرک‌های ویلایی بالا سات و شما با دستی باز میتوانید خریدی مطمن را در این منطقه انجام دهید.

سعید آباد همانند سرخاب دارای تمامی امکانات شهری مانند پاسگاه، فروشگاه، بانک، هایپر مارکت و… است.

بهترین مناطق تهراندشت

تهراندشت شامل 17 روستا کوچک و بزرگ است که شما میتوانید در هر 17 روستا اقدام به خرید زمین یا باغ کنید اما در این مقاله ما به 7 روستا عالی برای خرید اشاره کردیم که اکثر خرید و فروش‌ها در این 7 روستا انجام میشود. این روستاها از نظر میزان رشد و سود بسیار عالی هستند. از نظر نوع خاک و حاصلخیزی و همچنین میزان آب موجود در منطقه بسیار عالی هستند و برق در تمامی این روستاها در دسترس قرار دارد تا شما بتوانید در ملک خودتان تمامی امکانات بدیهی برای ساخت ویلا را داشته باشید.

مزیت‌های تهراندشت نسبت به سایر مناطق ویلایی نشین

تهراندشت یکی از بهترین مناطق در اطراف تهران برای خرید ویلا است و این مسئله را با دلیل بر شما ثابت خواهیم کرد. در اطراف تهران روستاها و مناطق ویلایی نشین زیادی وجود دارد اما هیچکدام به خوبی تهراندشت نخواهند بود البته این موضوع را ما به صورت کلی ثابت خواهیم کرد و میزان، یک دلیل نخواهد بود.

 • آب بسیار زیاد ( ویلا بدون آب ارزش ندارد و قیمتی هم ندارد.) تهراندشت دارای سفره‌های آب زیر زمینی است که همین موضوع باعث شده تا تهراندشت تبدیل به منطقه‌ای همیشه سرسبز شود.
 • قیمت به صرفه نسبت به لواسانات و کردان و دماوند
 • آفتاب خوب که باعث شده دمای هوا در این منطقه اندازه باشد و حتی شما بتوانید در 5 ماه سال از استخر خودتان استفاده کنید.
 • تمیزی هوا به دلیل وجود درختان سر به فلک کشیده
 • نزدیکی به تهران با حدود 1 ساعت فاصله
 • سرمایه گذاری و سود دهی در کوتاه مدت

قیمت زمین در تهراندشت

قیمت زمین در تهراندشت به موضوعات متنوعی بستگی دارد که در این مقاله به آن اشاره کردیم. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات، مشاوره و قیمت با شماره‌های ما تماس بگیرید و مشاوره کامل دریافت کنید. 09125641306

طبق صحبت‌هایی که در این مقاله بیان شد میتوانید به این نتیجه برسید که سرخاب و سعیدآباد دو روستای بکر و بسیار عالی در این منطقه هستند که قطعا از قیمت‌های بالاتری نیز برخوردار هستند.

شما عزیزان اگر قصد خرید زمین در منطقه تهراندشت را دارید میتوانید با شمارهای ما تماس بگیرید تا ما به شما بهترین زمین ها را معرفی کنیم و بهترین منطقه تهراندشت را داشته باشید.

شماره تماس: 09125641306 – 09121717808

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *