یکی از آسان‌ترین روش‌های معامله که امروزه بسیار شاهد آن هستیم، تهاتر یا تعویض ملک با ویلا است. در واقع در این روش معامله‌ طرفین در ازای واگذار کردن ملکی، ویلایی با همان میزان ارزش دریافت می‌کنند. تهراندشت یکی از مناطق بسیار زیبا و خوش آب‌وهوا نزدیک تهران است که فقط یک الی دو ساعت با آن فاصله دارد. شرایط مطلوب برای زندگی یا لذت بردن از تعطیلات آخر هفته در این منطقه باعث شده است تا افرادی زیادی تصمیم به خرید یا تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت بگیرند.

در این مقاله هرآنچه را که نیاز است درباره شرایط خرید زمین تهراندشت یا تهاتر ملک با ویلا بدانید، به طور کامل توضیح خواهیم داد.

تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت

تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت

تهاتر ملک با ویلا به این صورت است که دو نفر با ارزش ملک یکسان یا متفاوت تصمیم می‌‌گیرند تا بدون هیچ مراوده مالی به‌صورت مستقیم، ملک و ویلای خود را با یکدیگر تعویض کنند. در این روش امکان دارد که یکی از مسکن‌ها ارزش بیشتری از دیگری داشته باشد که در این صورت افراد می‌توانند از این تفاوت صرف‌نظر کنند یا بقیه پول مسکن موردنظر را به‌صورت مستقیم پرداخت کنند.

تهراندشت به‌عنوان یکی از خوش‌آب‌وهواترین مناطق نزدیک تهران، محبوبیت بالایی میان مردم دارد. منازل این منطقه در اکثر موارد به‌صورت ویلایی است که در کنار آب‌وهوای عالی آن شرایط ایده‌آلی را برای زندگی فراهم خواهند کرد. از مهم‌ترین دلایلی که افراد را برای تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت ترغیب می‌کند، نزدیکی آن به تهران در کنار شرایط مطلوب برای زندگی است.

تهاتر ملک با ویلا

قیمت باغ ویلا تهراندشت

احتمالاً با فهمیدن این که تهراندشت یک بهشت بسیار زیبا برای گذراندن تعطیلات آخر هفته یا زندگی است، به فکر خرید باغ‌ ویلا تهراندشت یا تعویض ملک با یک ویلا در این منطقه افتاده‌اید. برای این کار در ابتدا باید از قیمت باغ ویلا در تهراندشت اطلاع حاصل کنید. مانند دیگر نقاط کشور، همه باغ‌ ویلاها در تهراندشت بر اساس متراژ آن‌ها، امکانات رفاهی، میزان دسترسی، منطقه‌ای که ویلا در آن قرار دارد و بسیاری از موارد دیگر تعیین خواهند شد.

منطقه تهراندشت از مساحت تقریباً بالایی برخوردار است و بخش‌های مختلفی را در خود جای‌داده است. هرکدام از این مناطق از نظر امکانات رفاهی، میزان دسترسی به آب، لوکس بودن ویلاها و غیره با یکدیگر متفاوت هستند؛ به همین دلیل متقاضیان برای تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت در ابتدا باید تمام این موارد را مورد بررسی قرار دهند.

برخی از ویلاها در این منطقه بدون استخر و برخی دیگر با استخر هستند که باعث نوسانات شدید قیمت در آن‌ها می‌شود. بخش‌های مختلف تهراندشت که از محبوبیت و امکانات رفاهی معقولی برخوردار هستند شامل موارد زیر می‌شوند:

 • سرخاب
 • سعید آباد
 • زعفرانیه
 • اسماعیل‌آباد
 • سهیلیه
 • عباس‌آباد
 • حسین‌آباد
 • قاسم‌آباد
 • تنکمان
 • نمکلان
 • رضاآباد
 • زکی آباد
 • آران
 • حاجی‌آباد

درباره مناطق مختلف تهراندشت باید به این نکته اشاره کرد که هر چه لیست به انتها می‌رسد، قیمت باغ‌ ویلا و زمین در این مناطق کاهش پیدا خواهد کرد.

تهاتر ملک با باغ ویلا در تهراندشت

مزایای تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت

آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که چرا امروزه بسیاری از افراد تصمیم به تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت می‌گیرند؟ آیا تهراندشت از کیفیت لازم برای بهره‌مندی از یک زندگی مطلوب برخوردار است؟ تهراندشت یکی از مناطق سرسبز و خوش آب‌وهوا در نزدیکی پایتخت است. این موضوع باعث می‌شود تا از امکانات رفاهی زیادی بهره‌مند باشد. خرید ویلا تهراندشت یا معاوضه ملک با آن مزایای زیادی را برای افراد به دنبال دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • یکی از ویژگی‌های بسیار عالی تهراندشت، امنیت بالای حاکم در آن است. باوجودآنکه اکثر ساختمان‌های این منطقه به‌صورت ویلایی هستند، بااین‌حال تاکنون گزارشی بابت ناامنی، دزدی و غیره در این منطقه به گوش نرسیده است. در بخش‌های مختلف تهراندشت برای حفظ امنیت شهروندان و ساختمان‌ها نگهبان و سرایدار تعیین شده است.
 • یک نکته بسیار مهم و ایده‌آل درباره منطقه تهراندشت امکانات رفاهی فراوان و فروشگاه‌های مختلف است؛ به‌طوری‌که در صورت نیاز به هر مواد غذایی یا هر نوع وسیله دیگری می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تهیه کرد.
 • همان‌طور که گفتیم تهراندشت فاصله کمی با تهران دارد؛ به همین دلیل بدون خستگی از جاده می‌توان سفری کوتاه و لذت‌بخش را تجربه کرد و به تهراندشت رسید.
 • آب‌وهوای تهراندشت بسیار مطلوب و عالی است؛ به همین دلیل می‌توان آخر هفته‌های ایده‌آلی را در آن سپری کرد.

مشاوره برای خرید و تهاتر ملک در تهراندشت

ازآنجایی‌که تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت یک مسئله کاملاً تخصصی بوده، بهتر است در ابتدا با مشاوران سایت باغ ویلا تهراندشت مشورت کنید. مشورت با افراد تخصصی در حوزه خرید و تعویض ملک با ویلا در تهراندشت به متقاضیان این امکان را خواهد داد تا با استفاده از بودجه خود بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنند.

همچنین خرید و تهاتر ملک در تهراندشت به کمک مشاوره این امکان را به وجود خواهد آورد تا متقاضیان با بهترین باغ‌ ویلاها، مکان‌هایی که دسترسی کافی به آب دارند و موارد مشابه آشنا شوند و معامله عالی را تجربه کنند.

کلام آخر

تهراندشت یکی از بهترین مناطق در نزدیکی تهران است که به دلیل آب‌وهوای بسیار عالی، امکانات رفاهی فراوان، باغ ویلاهای زیبا و… امروزه محبوبیت بالایی را میان مردم کسب کرده است. تهاتر ملک با ویلا در تهراندشت یکی از راه‌های به‌دست‌آوردن باغ ویلا در آن است. در این روش دو نفر ملک و باغ‌ ویلا خود را با یکدیگر تعویض می‌کنند.

 برای خرید یا تعویض ملک با ویلا در تهراندشت باید در ابتدا اطلاعات کافی را درباره قیمت آن به دست آورید. در حال حاضر نمی‌توان به طور مطمئن درباره قیمت باغ‌ ویلا در تهراندشت سخن گفت؛ زیرا میزان دقیق آن باتوجه‌به موقعیت مکانی ویلا، امکانات رفاهی آن، متراژ و غیره تعیین می‌شود. برخی از مناطق تهراندشت به نسبت از جنبه‌های مختلف دارای شرایط بهتری برای زندگی هستند که باعث افزایش قیمت باغ ویلا در آن می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *